Menu

Kontakt

MTÜ Liivimaa Lihaveis
reg.kood 80301495
Mäe talu, Hüti küla, Mõniste vald, Võrumaa, 66014                                         
Juhataja:
Katrin Noorkõiv
+372 515 2408
katrin@liivimaalihaveis.ee

Loomade varumine:
Airi Külvet
+372 5342 4274
airi@liivimaalihaveis.ee

Turundus:
Mari-Liis Somelar
+372 5303 3832
mariliis@liivimaalihaveis.ee

Müügiesindajad Eestis:
Robert Unga
+372 5886 1544
robert@liivimaalihaveis.ee

Müügiesindaja Lätis:
Tomass Tikmers
+371 22036666
tomass@liivimaalihaveis.ee
E-poe arendus, jaekliendid:
Laura Lants
+372 513 1362
laura@liivimaalihaveis.ee

Tootmine:
Kristo Org
+372 5788 0870
kristo@liivimaalihaveis.ee

Kauba tellimine:
info@liivimaalihaveis.ee

Ettetellida saab meie tooteid järgmistesse kohtadesse:

  • Nõmme turule telefonil: 506 7596;
  • Tartu Taluturule telefonil: 553 4002;
  • Pärnu Taluturule telefonil: 5817 1504;
  • Võrumaa Toidukeskusesse telefonil: 782 8526;
  • Paide Lihakioskisse telefonil: 554 0218;
  • Luha Lihatööstusesse telefonil: 513 1362.